Dialux EVO

درباره‌ی نرم افزار دیالوکس EVO

درباره‌ی نرم افزار Dialux EVO

امروزه طراحی روشنایی و نورپردازی یک فن و هنر کاملا تخصصی و پویا می باشد که نیازمند ابزارهای مناسب و حرفه ای می باشد. نرم افزار دیالوکس evo یک ابزار طراحی و محاسباتی قدرتمند برای طراحان روشنایی و نورپردازی و معماران است. اولین نسخه دیالوکس evo در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت DIAL و به صورت رایگان عرضه گردید.

با استفاده از دیالوکس evo می توان طراحی و محاسبات و شبیه سازی حرفه ای روشنایی و نورپردازی را برای فضاهای داخلی شامل اتاقها و طبقات ساختمان و همچنین فضاهای بیرونی شامل Landscape و جاده ها و خیابان ها انجام داد. از آنجایی که در بحث روشنایی رعایت استانداردهای متناسب با هر فضای خاص دارای اهمیت می باشد، دیالوکس evo در این زمینه کمک شایانی به طراح می کند.

مزیت دیالوکس EVO به نسخه ۴٫۱۳

  •  سرعت پردازش بالاتر
  •  بهبود ابزارهای طراحی فضا و رندر خروجی
  •  پیاده سازی کانسپت‌های بسیار پیچیده تر
  •  قابلیت تعریف اشیا و متریال های مختلف به صورت بسیار کامل تر و دقیق تر
  •  کیفیت رندر خروجی بهتر

در نرم افزار دیالوکس evo کاربر علاوه بر دسترسی به ابزارهای طراحی فضاهای داخلی و خارجی، به پلاگین های شرکت های مختلف تولید کننده چراغ در سراسر دنیا که شامل اطلاعات فنی و تخصصی محصولات شرکت می باشد، دسترسی دارد. این قابلیت باعث می شود که گزارش تهیه شده توسط دیالوکس evo کاملا واقعی و مبتنی بر اطلاعات فنی درست باشد و شبیه سازی انجام شده قابلیت تعمیم به دنیای واقعی را داشته باشد. این موارد باعث گردیده است که دیالوکس evo به یک ابزار کامل و لازم برای طراح نورپرداز تبدیل گردد.

در واقع دیالوکس evo را می توان ادامه راه دیالوکس نسخه ۴٫۱۳ اما به صورت یک تغییر انقلابی و جایگزینی شایسته برای آن دانست.

آموزش دیالوکس EVO

برای آموزش خصوصی و نیمه خصوصی آخرین ویرایش نرم افزار Dialux EVO با ما تماس بگیرید

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]